تماس با ما

آخرين اخبار و اطلاعات

برنامه هفته جاری

لطفاً جهت اطلاع از برنامه هفته جاری تماس حاصل نماييد

09123633459
09353726002

 

برترین گزارش برنامه

گزارش برنامه روستای ولیان 93/2/26

به سرپرستی امیر مسعود کرمیار

 

 

 

به نقل از زیست نیوز

"فیلیپ استارک"، طراح فرانسوی، با همکاری شرکت فرانسوی ماستش بایکس خط تولید جدید دوچرخه های الکتریکی را معرفی کرده اند. ماس (M.A.S.S) از حروف اول کلمات گل و لای (Mud)، آسفالت (Asphalt)، شن و ماسه (Sand) و برف (Snow) گرفته شده و هر یک از این چهار مدل برای مواجهه با شرایط متفاوتی طراحی شده اند. همچنین، استارک لوازم جانبی دوچرخه سواری برای تطابق با هر یک از این شرایط را طراحی کرده است.

 دوچرخه های الکتریکی برای تمامی سطوح!

 

 
مدل گل و لای در هر زمینی قابل استفاده است و از فریم تعلیق دوگانه سود می برد. مدل آسفالت برای استفاده راحت و سریع شهری ساخته شده و دارای دو نسخه با حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت و 45 کیلومتر در ساعت است.


فیلیپ استارک، دوچرخه سواری باسابقه و دوستدار آزادی جسمی و روحی استفاده از این وسیله است. وی در ابتدا به عنوان مشتری با ماستش بایکس آشنا شد. برای اشاره به مزایای دوچرخه های الکتریکی، استارک دوچرخه را یکی از قوی‌ترین لوازم جانبی برای انسان می داند. به اعتقاد استارک، دوچرخه امکاناتی تقریبا بی پایان را با مواد حداقلی به انسان ارائه می کند. همان گونه که انسان با گذشت زمان پتانسیل فیزیکی خود را افزایش داده است، امروزه، دوچرخه نیز انرژی الکتریکی را برای خدمت بهتر به بشریت مورد بهره برداری قرار می دهد.
دوچرخه های ماس به صورت دست ساز در فرانسه تولید می شوند و از برخی بهترین فناوری های موجود مانند سیستم های سواری بوش، عناصر راحتی فیزیک، تایرهای شوالب و دنده و ترمزهای شیمانو سود می برند. این دوچرخه ها بر نوآوری فناوری و ارگونومی که در خدمت راحتی و لوکس بودن هستند، تاکید دارند. افزون بر تمامی این موارد، پاک بودن دوچرخه به عنوان یک وسیله حمل و نقل مزیت بزرگ آن محسوب می شود.

مدل گل و لای در هر زمینی قابل استفاده است و از فریم تعلیق دوگانه سود می برد. مدل آسفالت برای استفاده راحت و سریع شهری ساخته شده و دارای دو نسخه با حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت و 45 کیلومتر در ساعت است. مدل شن و ماسه برای دوچرخه سواری در مناطق ساحلی طراحی شده و از تایرهای بزرگ شوالب برای حرکت بهتر در شن و ماسه و قاب محافظ سود می برد. مدل برفی نیز از تایرهای بزرگ شوالب و اتصال چرخ تک بازو برای بهبود حرکت در برف سود می برد. همچنین، یک قاب محافظ خزدار گرم نگه داشتن باتری را تضمین می کند.

از لوازم جانبی طراحی شده برای استفاده به همراه این دوچرخه ها می توان به دستکش های Causse، کلاه ایمنی Giro، عینک های S+ARCKEYES و کوله پشتی اشاره کرد.

دوچرخه های الکتریکی برای تمامی سطوح!

 



 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

طراحی و اجرا توسط گروه طراحی آرتیزان

تقویم پاییز 1395

تازه های سایت

ارسال گزارش برنامه

لطفاً متن گزارش برنامه همچنین تصاویر مربوط به گزارشات برنامه خود را به این آدرس ارسال بفرمایید:
info@ofoghclub.com